
Nieuwe Spatial ECO E-Bike
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Model | Spatial ECOÂ |
| Framemaat | 53 cm |
| Wielmaat | 26 inch |
| Accu | 36V 13Ah (468Wh) |
| Motor | Achterwielmotor |
| Versnellingen | 3 versnellingen |
| Remmen | Handremmen voor en achter |
| Verlichting | Werkend voor- en achterlicht |
| Standaard | Zijstandaard |
| Verstelbaarheid | Zadel en stuur in hoogte verstelbaar |
| Vering | Voorvering |
| Frame type | Lage instap, comfortabele stadsfiets |
| Bagagedrager | GeĂŻntegreerde accu in bagagedrager |
De Spatial ECOÂ is een nieuwe elektrische stadsfiets met een 53 cm lage-instap frame, 26-inch wielen en een krachtige 36V 13Ah (468Wh) accu die zorgt voor uitstekende actieradius. Uitgerust met 3 versnellingen, een betrouwbare achterwielmotor, handremmen voor en achter, werkende voor- en achterverlichting, zijstandaard en zadel en stuur in hoogte verstelbaar, biedt deze e-bike optimaal comfort, stabiliteit en gebruiksgemak voor dagelijks rijden.
Origineel: $924.58
-65%$924.58
$323.60Meer afbeeldingen

Nieuwe Spatial ECO E-Bike
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Model | Spatial ECOÂ |
| Framemaat | 53 cm |
| Wielmaat | 26 inch |
| Accu | 36V 13Ah (468Wh) |
| Motor | Achterwielmotor |
| Versnellingen | 3 versnellingen |
| Remmen | Handremmen voor en achter |
| Verlichting | Werkend voor- en achterlicht |
| Standaard | Zijstandaard |
| Verstelbaarheid | Zadel en stuur in hoogte verstelbaar |
| Vering | Voorvering |
| Frame type | Lage instap, comfortabele stadsfiets |
| Bagagedrager | GeĂŻntegreerde accu in bagagedrager |
De Spatial ECOÂ is een nieuwe elektrische stadsfiets met een 53 cm lage-instap frame, 26-inch wielen en een krachtige 36V 13Ah (468Wh) accu die zorgt voor uitstekende actieradius. Uitgerust met 3 versnellingen, een betrouwbare achterwielmotor, handremmen voor en achter, werkende voor- en achterverlichting, zijstandaard en zadel en stuur in hoogte verstelbaar, biedt deze e-bike optimaal comfort, stabiliteit en gebruiksgemak voor dagelijks rijden.
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Model | Spatial ECOÂ |
| Framemaat | 53 cm |
| Wielmaat | 26 inch |
| Accu | 36V 13Ah (468Wh) |
| Motor | Achterwielmotor |
| Versnellingen | 3 versnellingen |
| Remmen | Handremmen voor en achter |
| Verlichting | Werkend voor- en achterlicht |
| Standaard | Zijstandaard |
| Verstelbaarheid | Zadel en stuur in hoogte verstelbaar |
| Vering | Voorvering |
| Frame type | Lage instap, comfortabele stadsfiets |
| Bagagedrager | GeĂŻntegreerde accu in bagagedrager |
De Spatial ECOÂ is een nieuwe elektrische stadsfiets met een 53 cm lage-instap frame, 26-inch wielen en een krachtige 36V 13Ah (468Wh) accu die zorgt voor uitstekende actieradius. Uitgerust met 3 versnellingen, een betrouwbare achterwielmotor, handremmen voor en achter, werkende voor- en achterverlichting, zijstandaard en zadel en stuur in hoogte verstelbaar, biedt deze e-bike optimaal comfort, stabiliteit en gebruiksgemak voor dagelijks rijden.






