
Velo de Ville E-Bike
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Merk / Model | Velo de Ville |
| Type fiets | Elektrische stadsfiets |
| Versnellingen | 7 versnellingen |
| Framehoogte | 50 cm |
| Wielmaat | 28 inch |
| Motor | Bosch Active Line Plus middenmotor |
| Accu | Nieuw – 36V, 360Wh, 10Ah |
| Remmen | Handremmen |
| Instap | Lage instap |
| Verlichting | Werkend voor- en achterlicht |
| Zadel | In hoogte verstelbaar |
| Stuur | In hoogte verstelbaar |
| Voordrager | Inbegrepen |
| Achterdrager | Aanwezig |
| Standaard | Zijstandaard |
| Spatborden | Voor en achter |
| Kettingkast | Aanwezig |
| Gebruik | Stadsgebruik / woon-werkverkeer / recreatief |
De Velo de Ville is een comfortabele en betrouwbare elektrische stadsfiets, ideaal voor dagelijks woon-werkverkeer, stadsritten en recreatieve tochten. Hij is uitgerust met een stil en krachtig Bosch Active Line Plus middenmotor, gecombineerd met een nieuwe 36V 360Wh accu, die zorgt voor betrouwbare ondersteuning en een goede actieradius. Het lage instapframe (50 cm) en de 28-inch wielen bieden gemakkelijk op- en afstappen en stabiel rijgedrag, terwijl de 7 versnellingen, handremmen en in hoogte verstelbaar zadel en stuur comfort en controle voor elke rijder garanderen. Met werkend voor- en achterlicht, voor- en achterdrager, spatborden en zijstandaard is deze fiets volledig uitgerust en direct klaar voor dagelijks gebruik.
Meer afbeeldingen

Velo de Ville E-Bike
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Merk / Model | Velo de Ville |
| Type fiets | Elektrische stadsfiets |
| Versnellingen | 7 versnellingen |
| Framehoogte | 50 cm |
| Wielmaat | 28 inch |
| Motor | Bosch Active Line Plus middenmotor |
| Accu | Nieuw – 36V, 360Wh, 10Ah |
| Remmen | Handremmen |
| Instap | Lage instap |
| Verlichting | Werkend voor- en achterlicht |
| Zadel | In hoogte verstelbaar |
| Stuur | In hoogte verstelbaar |
| Voordrager | Inbegrepen |
| Achterdrager | Aanwezig |
| Standaard | Zijstandaard |
| Spatborden | Voor en achter |
| Kettingkast | Aanwezig |
| Gebruik | Stadsgebruik / woon-werkverkeer / recreatief |
De Velo de Ville is een comfortabele en betrouwbare elektrische stadsfiets, ideaal voor dagelijks woon-werkverkeer, stadsritten en recreatieve tochten. Hij is uitgerust met een stil en krachtig Bosch Active Line Plus middenmotor, gecombineerd met een nieuwe 36V 360Wh accu, die zorgt voor betrouwbare ondersteuning en een goede actieradius. Het lage instapframe (50 cm) en de 28-inch wielen bieden gemakkelijk op- en afstappen en stabiel rijgedrag, terwijl de 7 versnellingen, handremmen en in hoogte verstelbaar zadel en stuur comfort en controle voor elke rijder garanderen. Met werkend voor- en achterlicht, voor- en achterdrager, spatborden en zijstandaard is deze fiets volledig uitgerust en direct klaar voor dagelijks gebruik.
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Merk / Model | Velo de Ville |
| Type fiets | Elektrische stadsfiets |
| Versnellingen | 7 versnellingen |
| Framehoogte | 50 cm |
| Wielmaat | 28 inch |
| Motor | Bosch Active Line Plus middenmotor |
| Accu | Nieuw – 36V, 360Wh, 10Ah |
| Remmen | Handremmen |
| Instap | Lage instap |
| Verlichting | Werkend voor- en achterlicht |
| Zadel | In hoogte verstelbaar |
| Stuur | In hoogte verstelbaar |
| Voordrager | Inbegrepen |
| Achterdrager | Aanwezig |
| Standaard | Zijstandaard |
| Spatborden | Voor en achter |
| Kettingkast | Aanwezig |
| Gebruik | Stadsgebruik / woon-werkverkeer / recreatief |
De Velo de Ville is een comfortabele en betrouwbare elektrische stadsfiets, ideaal voor dagelijks woon-werkverkeer, stadsritten en recreatieve tochten. Hij is uitgerust met een stil en krachtig Bosch Active Line Plus middenmotor, gecombineerd met een nieuwe 36V 360Wh accu, die zorgt voor betrouwbare ondersteuning en een goede actieradius. Het lage instapframe (50 cm) en de 28-inch wielen bieden gemakkelijk op- en afstappen en stabiel rijgedrag, terwijl de 7 versnellingen, handremmen en in hoogte verstelbaar zadel en stuur comfort en controle voor elke rijder garanderen. Met werkend voor- en achterlicht, voor- en achterdrager, spatborden en zijstandaard is deze fiets volledig uitgerust en direct klaar voor dagelijks gebruik.





















