🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Popal E-Folt Vouwfiets Zwart
| Aantal ondersteuningsstanden: | 5 |
|---|---|
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Intube |
| Accutype: | 36V / 9.6AH / 345Wh |
| Achterlicht: | LED |
| Actieradius accu: | 40-80 Km |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Bagagedrager: | Achter |
| Battery Wattage: | 345 Wh |
| Bel: | Ja |
| Collectie: | Vouwfietsen |
| Display locatie: | Links |
| Display type: | LCD |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Universeel |
| Garantie: | 2 jaar |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Zwart |
| Koplamp: | LED |
| Laadtijd (uren): | 4-5 uur |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Merk zadel: | Selle Royal |
| Motor: | Shengyi Rear |
| Motor_Position: | Achternaaf |
| Number of gears test: | 6 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Ja |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Nee |
| Systeem achterrem: | V-brake |
| Systeem voorrem: | V-brake |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type standaard: | Enkel |
| Uitneembare batterij: | Ja |
| Vering voorvork: | Nee |
| Vering zadel: | Nee |
| Verlichting stroombron: | Accu |
| Versnellingssysteem: | Shimano Tourney |
| Versnellingstype: | Derailleur |
| Verstelbaar zadel: | Ja |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 20 inch |
| Kleur: | Zwart |
| Framemaat: | Vouwfiets |
$586.15
Origineel: $1,674.71
-65%Popal E-Folt Vouwfiets Zwart—
$1,674.71
$586.15Meer afbeeldingen



Popal E-Folt Vouwfiets Zwart
| Aantal ondersteuningsstanden: | 5 |
|---|---|
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Intube |
| Accutype: | 36V / 9.6AH / 345Wh |
| Achterlicht: | LED |
| Actieradius accu: | 40-80 Km |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Bagagedrager: | Achter |
| Battery Wattage: | 345 Wh |
| Bel: | Ja |
| Collectie: | Vouwfietsen |
| Display locatie: | Links |
| Display type: | LCD |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Universeel |
| Garantie: | 2 jaar |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Zwart |
| Koplamp: | LED |
| Laadtijd (uren): | 4-5 uur |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Merk zadel: | Selle Royal |
| Motor: | Shengyi Rear |
| Motor_Position: | Achternaaf |
| Number of gears test: | 6 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Ja |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Nee |
| Systeem achterrem: | V-brake |
| Systeem voorrem: | V-brake |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type standaard: | Enkel |
| Uitneembare batterij: | Ja |
| Vering voorvork: | Nee |
| Vering zadel: | Nee |
| Verlichting stroombron: | Accu |
| Versnellingssysteem: | Shimano Tourney |
| Versnellingstype: | Derailleur |
| Verstelbaar zadel: | Ja |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 20 inch |
| Kleur: | Zwart |
| Framemaat: | Vouwfiets |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Aantal ondersteuningsstanden: | 5 |
|---|---|
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Intube |
| Accutype: | 36V / 9.6AH / 345Wh |
| Achterlicht: | LED |
| Actieradius accu: | 40-80 Km |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Bagagedrager: | Achter |
| Battery Wattage: | 345 Wh |
| Bel: | Ja |
| Collectie: | Vouwfietsen |
| Display locatie: | Links |
| Display type: | LCD |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Universeel |
| Garantie: | 2 jaar |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Zwart |
| Koplamp: | LED |
| Laadtijd (uren): | 4-5 uur |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Merk zadel: | Selle Royal |
| Motor: | Shengyi Rear |
| Motor_Position: | Achternaaf |
| Number of gears test: | 6 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Ja |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Nee |
| Systeem achterrem: | V-brake |
| Systeem voorrem: | V-brake |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type standaard: | Enkel |
| Uitneembare batterij: | Ja |
| Vering voorvork: | Nee |
| Vering zadel: | Nee |
| Verlichting stroombron: | Accu |
| Versnellingssysteem: | Shimano Tourney |
| Versnellingstype: | Derailleur |
| Verstelbaar zadel: | Ja |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 20 inch |
| Kleur: | Zwart |
| Framemaat: | Vouwfiets |






















