🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Popal Novel MM Mineral Green
| Aantal ondersteuningsstanden: | - |
|---|---|
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Intube |
| Accutype: | 36V 14.5Ah / 520Wh (Li-ion) |
| Achterlicht: | LED |
| Actieradius accu: | 80-100 Km |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Bagagedrager: | Achter |
| Battery Wattage: | 520 Wh |
| Bel: | -1 |
| Collectie: | Elektrische stadsfietsen |
| Display locatie: | Links |
| Display type: | Bafang C190 |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Dames |
| Garantie: | 2 jaar |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Groen |
| Koplamp: | LED |
| Materiaal frame: | Aluminum |
| Merk zadel: | Popal Everyday |
| Motor: | Bafang M200 |
| Motor_Position: | Mid-drive |
| Number of gears test: | 7 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Nee |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Nee |
| Systeem achterrem: | Hydraulische schijfremmen |
| Systeem voorrem: | Hydraulische schijfremmen |
| Tires: | Continental |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type standaard: | Enkel |
| Uitneembare batterij: | 1 |
| Vering voorvork: | Ja |
| Vering zadel: | Nee |
| Verlichting stroombron: | Accu |
| Versnellingssysteem: | Shimano Nexus 7 |
| Versnellingstype: | Naafversnelling |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Voorgaande EAN: | E28781 |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Kleur: | Mineral Green |
| Framemaat: | 47 cm |
$875.15
Origineel: $2,500.43
-65%Popal Novel MM Mineral Green—
$2,500.43
$875.15Meer afbeeldingen




Popal Novel MM Mineral Green
| Aantal ondersteuningsstanden: | - |
|---|---|
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Intube |
| Accutype: | 36V 14.5Ah / 520Wh (Li-ion) |
| Achterlicht: | LED |
| Actieradius accu: | 80-100 Km |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Bagagedrager: | Achter |
| Battery Wattage: | 520 Wh |
| Bel: | -1 |
| Collectie: | Elektrische stadsfietsen |
| Display locatie: | Links |
| Display type: | Bafang C190 |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Dames |
| Garantie: | 2 jaar |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Groen |
| Koplamp: | LED |
| Materiaal frame: | Aluminum |
| Merk zadel: | Popal Everyday |
| Motor: | Bafang M200 |
| Motor_Position: | Mid-drive |
| Number of gears test: | 7 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Nee |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Nee |
| Systeem achterrem: | Hydraulische schijfremmen |
| Systeem voorrem: | Hydraulische schijfremmen |
| Tires: | Continental |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type standaard: | Enkel |
| Uitneembare batterij: | 1 |
| Vering voorvork: | Ja |
| Vering zadel: | Nee |
| Verlichting stroombron: | Accu |
| Versnellingssysteem: | Shimano Nexus 7 |
| Versnellingstype: | Naafversnelling |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Voorgaande EAN: | E28781 |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Kleur: | Mineral Green |
| Framemaat: | 47 cm |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Aantal ondersteuningsstanden: | - |
|---|---|
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Intube |
| Accutype: | 36V 14.5Ah / 520Wh (Li-ion) |
| Achterlicht: | LED |
| Actieradius accu: | 80-100 Km |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Bagagedrager: | Achter |
| Battery Wattage: | 520 Wh |
| Bel: | -1 |
| Collectie: | Elektrische stadsfietsen |
| Display locatie: | Links |
| Display type: | Bafang C190 |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Dames |
| Garantie: | 2 jaar |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Groen |
| Koplamp: | LED |
| Materiaal frame: | Aluminum |
| Merk zadel: | Popal Everyday |
| Motor: | Bafang M200 |
| Motor_Position: | Mid-drive |
| Number of gears test: | 7 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Nee |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Nee |
| Systeem achterrem: | Hydraulische schijfremmen |
| Systeem voorrem: | Hydraulische schijfremmen |
| Tires: | Continental |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type standaard: | Enkel |
| Uitneembare batterij: | 1 |
| Vering voorvork: | Ja |
| Vering zadel: | Nee |
| Verlichting stroombron: | Accu |
| Versnellingssysteem: | Shimano Nexus 7 |
| Versnellingstype: | Naafversnelling |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Voorgaande EAN: | E28781 |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Kleur: | Mineral Green |
| Framemaat: | 47 cm |






















