
Velo de Ville AEB 400
| Eigenschap | Details |
|---|---|
| Model | Velo de Ville AEB400 |
| Framehoogte | 42 cm |
| Wielmaat | 26 inch |
| Motor | Bosch Active Line Plus (middenmotor) |
| Accu | 36V – 360Wh (10Ah) |
| Actieradius | ±40–60 km |
| Kilometerstand | 2444,7 km |
| Versnellingen | 8-speed |
| Remmen | Hydraulische handremmen |
| Aandrijving | Gesloten kettingkast |
| Verlichting | Voor- en achterlicht geïntegreerd |
| Standaard | Zijstandaard |
| Verstelbaar | Zadel en stuur in hoogte verstelbaar |
| Conditie | Gebruikt, maar volledig technisch gereviseerd |
De Velo de Ville AEB400 is een comfortabele en betrouwbare stads-e-bike die ideaal is voor dagelijks woon-werkverkeer en recreatieve ritten. De fiets is uitgerust met een krachtige Bosch Active Line Plus middenmotor, die zorgt voor een soepele en natuurlijke trapondersteuning. De 36V 360Wh (10Ah) accu biedt een geschatte actieradius van ongeveer 40–60 km, afhankelijk van rijomstandigheden. Met een totale kilometerstand van 2444,7 km is de fiets gebruikt, maar volledig technisch gereviseerd, waarbij versleten onderdelen zijn vervangen. Dankzij de 8 versnellingen, hydraulische handremmen en de volledig gesloten kettingkast is de fiets onderhoudsarm en zeer gebruiksvriendelijk. Praktische onderdelen zoals geïntegreerde voor- en achterverlichting, een zijstandaard en verstelbaar zadel en stuur maken deze e-bike extra comfortabel in dagelijks gebruik. Ondanks gebruikssporen is dit een betrouwbare en rijklare elektrische fiets.
Origineel: $2,035.23
-65%$2,035.23
$712.33Meer afbeeldingen

Velo de Ville AEB 400
| Eigenschap | Details |
|---|---|
| Model | Velo de Ville AEB400 |
| Framehoogte | 42 cm |
| Wielmaat | 26 inch |
| Motor | Bosch Active Line Plus (middenmotor) |
| Accu | 36V – 360Wh (10Ah) |
| Actieradius | ±40–60 km |
| Kilometerstand | 2444,7 km |
| Versnellingen | 8-speed |
| Remmen | Hydraulische handremmen |
| Aandrijving | Gesloten kettingkast |
| Verlichting | Voor- en achterlicht geïntegreerd |
| Standaard | Zijstandaard |
| Verstelbaar | Zadel en stuur in hoogte verstelbaar |
| Conditie | Gebruikt, maar volledig technisch gereviseerd |
De Velo de Ville AEB400 is een comfortabele en betrouwbare stads-e-bike die ideaal is voor dagelijks woon-werkverkeer en recreatieve ritten. De fiets is uitgerust met een krachtige Bosch Active Line Plus middenmotor, die zorgt voor een soepele en natuurlijke trapondersteuning. De 36V 360Wh (10Ah) accu biedt een geschatte actieradius van ongeveer 40–60 km, afhankelijk van rijomstandigheden. Met een totale kilometerstand van 2444,7 km is de fiets gebruikt, maar volledig technisch gereviseerd, waarbij versleten onderdelen zijn vervangen. Dankzij de 8 versnellingen, hydraulische handremmen en de volledig gesloten kettingkast is de fiets onderhoudsarm en zeer gebruiksvriendelijk. Praktische onderdelen zoals geïntegreerde voor- en achterverlichting, een zijstandaard en verstelbaar zadel en stuur maken deze e-bike extra comfortabel in dagelijks gebruik. Ondanks gebruikssporen is dit een betrouwbare en rijklare elektrische fiets.
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Eigenschap | Details |
|---|---|
| Model | Velo de Ville AEB400 |
| Framehoogte | 42 cm |
| Wielmaat | 26 inch |
| Motor | Bosch Active Line Plus (middenmotor) |
| Accu | 36V – 360Wh (10Ah) |
| Actieradius | ±40–60 km |
| Kilometerstand | 2444,7 km |
| Versnellingen | 8-speed |
| Remmen | Hydraulische handremmen |
| Aandrijving | Gesloten kettingkast |
| Verlichting | Voor- en achterlicht geïntegreerd |
| Standaard | Zijstandaard |
| Verstelbaar | Zadel en stuur in hoogte verstelbaar |
| Conditie | Gebruikt, maar volledig technisch gereviseerd |
De Velo de Ville AEB400 is een comfortabele en betrouwbare stads-e-bike die ideaal is voor dagelijks woon-werkverkeer en recreatieve ritten. De fiets is uitgerust met een krachtige Bosch Active Line Plus middenmotor, die zorgt voor een soepele en natuurlijke trapondersteuning. De 36V 360Wh (10Ah) accu biedt een geschatte actieradius van ongeveer 40–60 km, afhankelijk van rijomstandigheden. Met een totale kilometerstand van 2444,7 km is de fiets gebruikt, maar volledig technisch gereviseerd, waarbij versleten onderdelen zijn vervangen. Dankzij de 8 versnellingen, hydraulische handremmen en de volledig gesloten kettingkast is de fiets onderhoudsarm en zeer gebruiksvriendelijk. Praktische onderdelen zoals geïntegreerde voor- en achterverlichting, een zijstandaard en verstelbaar zadel en stuur maken deze e-bike extra comfortabel in dagelijks gebruik. Ondanks gebruikssporen is dit een betrouwbare en rijklare elektrische fiets.























