
Victoria E-Manufaktur 11.8
| Kenmerk | Details |
|---|---|
| Merk & Model | Victoria E-Manufaktur 11.8 |
| Framemaat | CM 46 (28 inch wielen) |
| Motor | Bosch Performance Line middenmotor |
| Accu | Bosch 36V 13.4Ah (500Wh) |
| Actieradius | ±55–85 km |
| Kilometerstand | 22.967 km |
| Versnellingen | 5 versnellingen |
| Remmen | Handremmen |
| Verlichting | Werkend voor- en achterlicht |
| Extra’s | Bagagedrager, zijstandaard, verstelbaar zadel & stuur |
| Conditie | Technisch volledig gereviseerd, normale gebruikssporen |
Deze Victoria E-Manufaktur 11.8 is een comfortabele en betrouwbare elektrische stadsfiets, uitgerust met een krachtige Bosch Performance Line middenmotor en een sterke 500Wh accu, goed voor een actieradius van ±55–85 km. Met een kilometerstand van 22.967 km is de fiets volledig nagekeken en gereviseerd, waarbij versleten onderdelen zijn vervangen. Dankzij de 5 versnellingen, handremmen, geïntegreerde verlichting en het verstelbare zadel en stuur biedt deze fiets optimaal rijcomfort voor zowel dagelijks gebruik als recreatieve ritten. Ondanks lichte gebruikssporen is de fiets technisch in uitstekende staat en direct rijklaar.
Origineel: $1,738.67
-65%$1,738.67
$608.53Meer afbeeldingen

Victoria E-Manufaktur 11.8
| Kenmerk | Details |
|---|---|
| Merk & Model | Victoria E-Manufaktur 11.8 |
| Framemaat | CM 46 (28 inch wielen) |
| Motor | Bosch Performance Line middenmotor |
| Accu | Bosch 36V 13.4Ah (500Wh) |
| Actieradius | ±55–85 km |
| Kilometerstand | 22.967 km |
| Versnellingen | 5 versnellingen |
| Remmen | Handremmen |
| Verlichting | Werkend voor- en achterlicht |
| Extra’s | Bagagedrager, zijstandaard, verstelbaar zadel & stuur |
| Conditie | Technisch volledig gereviseerd, normale gebruikssporen |
Deze Victoria E-Manufaktur 11.8 is een comfortabele en betrouwbare elektrische stadsfiets, uitgerust met een krachtige Bosch Performance Line middenmotor en een sterke 500Wh accu, goed voor een actieradius van ±55–85 km. Met een kilometerstand van 22.967 km is de fiets volledig nagekeken en gereviseerd, waarbij versleten onderdelen zijn vervangen. Dankzij de 5 versnellingen, handremmen, geïntegreerde verlichting en het verstelbare zadel en stuur biedt deze fiets optimaal rijcomfort voor zowel dagelijks gebruik als recreatieve ritten. Ondanks lichte gebruikssporen is de fiets technisch in uitstekende staat en direct rijklaar.
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Kenmerk | Details |
|---|---|
| Merk & Model | Victoria E-Manufaktur 11.8 |
| Framemaat | CM 46 (28 inch wielen) |
| Motor | Bosch Performance Line middenmotor |
| Accu | Bosch 36V 13.4Ah (500Wh) |
| Actieradius | ±55–85 km |
| Kilometerstand | 22.967 km |
| Versnellingen | 5 versnellingen |
| Remmen | Handremmen |
| Verlichting | Werkend voor- en achterlicht |
| Extra’s | Bagagedrager, zijstandaard, verstelbaar zadel & stuur |
| Conditie | Technisch volledig gereviseerd, normale gebruikssporen |
Deze Victoria E-Manufaktur 11.8 is een comfortabele en betrouwbare elektrische stadsfiets, uitgerust met een krachtige Bosch Performance Line middenmotor en een sterke 500Wh accu, goed voor een actieradius van ±55–85 km. Met een kilometerstand van 22.967 km is de fiets volledig nagekeken en gereviseerd, waarbij versleten onderdelen zijn vervangen. Dankzij de 5 versnellingen, handremmen, geïntegreerde verlichting en het verstelbare zadel en stuur biedt deze fiets optimaal rijcomfort voor zowel dagelijks gebruik als recreatieve ritten. Ondanks lichte gebruikssporen is de fiets technisch in uitstekende staat en direct rijklaar.























