🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Altec Avia E-Bike Mat Zwart
| Kleur: | Zwart Mat |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 50 |
| Frame: | Aluminium |
| Versnelling: | Shimano Nexus 8 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichting op Accu |
| Voorvork: | Verende voorvork |
| Stuurpen: | Verstelbare stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Aandrijving: | Kettingaandrijving |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Voor |
| MotorType: | 700106 Ananda Voorwielmotor M129 40Nm |
| Accu: | 800070 LN LN-IRH-T 368Wh |
| Oplader: | 800082 STC-8101LC 1 Pin |
| Display: | 700307 KDS LCD KD926 |
| Trapsensor: | 700308 Ananda S15 |
| Controller: | 700309 ANANDA B7 |
$1,785.19
Altec Avia E-Bike Mat Zwart—
$1,785.19
Meer afbeeldingen





Altec Avia E-Bike Mat Zwart
| Kleur: | Zwart Mat |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 50 |
| Frame: | Aluminium |
| Versnelling: | Shimano Nexus 8 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichting op Accu |
| Voorvork: | Verende voorvork |
| Stuurpen: | Verstelbare stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Aandrijving: | Kettingaandrijving |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Voor |
| MotorType: | 700106 Ananda Voorwielmotor M129 40Nm |
| Accu: | 800070 LN LN-IRH-T 368Wh |
| Oplader: | 800082 STC-8101LC 1 Pin |
| Display: | 700307 KDS LCD KD926 |
| Trapsensor: | 700308 Ananda S15 |
| Controller: | 700309 ANANDA B7 |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Kleur: | Zwart Mat |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 50 |
| Frame: | Aluminium |
| Versnelling: | Shimano Nexus 8 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichting op Accu |
| Voorvork: | Verende voorvork |
| Stuurpen: | Verstelbare stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Aandrijving: | Kettingaandrijving |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Voor |
| MotorType: | 700106 Ananda Voorwielmotor M129 40Nm |
| Accu: | 800070 LN LN-IRH-T 368Wh |
| Oplader: | 800082 STC-8101LC 1 Pin |
| Display: | 700307 KDS LCD KD926 |
| Trapsensor: | 700308 Ananda S15 |
| Controller: | 700309 ANANDA B7 |
























