🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Altec Compact E-Bike Vouwfiets Patrol Blue
| Kleur: | Patrol Blue |
| Wielmaat: | 20'' |
| Framemaat: | 39 |
| Frame: | Aluminium |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichtiing op Accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Verstelbare stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Voor |
| MotorType: | 700190 Truckrun Voorwielmotor 20 INCH FW03-36V250W |
| Accu: | 800052 Pytes 36V 13Ah 468Ah |
| Oplader: | 800053 Pytes STC8101LC ST-3 |
| Display: | 700202 Digiwise L182 LED22.2-200L UART |
| Trapsensor: | 700195 Truckrun EY-DISP KD-2PS-L-850L |
| Controller: | 700193 Truckrun/Lishui LSW1949-02-02EA |
$1,494.44
Altec Compact E-Bike Vouwfiets Patrol Blue—
$1,494.44
Meer afbeeldingen


Altec Compact E-Bike Vouwfiets Patrol Blue
| Kleur: | Patrol Blue |
| Wielmaat: | 20'' |
| Framemaat: | 39 |
| Frame: | Aluminium |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichtiing op Accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Verstelbare stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Voor |
| MotorType: | 700190 Truckrun Voorwielmotor 20 INCH FW03-36V250W |
| Accu: | 800052 Pytes 36V 13Ah 468Ah |
| Oplader: | 800053 Pytes STC8101LC ST-3 |
| Display: | 700202 Digiwise L182 LED22.2-200L UART |
| Trapsensor: | 700195 Truckrun EY-DISP KD-2PS-L-850L |
| Controller: | 700193 Truckrun/Lishui LSW1949-02-02EA |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Kleur: | Patrol Blue |
| Wielmaat: | 20'' |
| Framemaat: | 39 |
| Frame: | Aluminium |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichtiing op Accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Verstelbare stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Voor |
| MotorType: | 700190 Truckrun Voorwielmotor 20 INCH FW03-36V250W |
| Accu: | 800052 Pytes 36V 13Ah 468Ah |
| Oplader: | 800053 Pytes STC8101LC ST-3 |
| Display: | 700202 Digiwise L182 LED22.2-200L UART |
| Trapsensor: | 700195 Truckrun EY-DISP KD-2PS-L-850L |
| Controller: | 700193 Truckrun/Lishui LSW1949-02-02EA |
























