🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Altec Cosmos E-bike 518Wh Mat Zwart
| Kleur: | Zwart Mat |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 52 |
| Frame: | Oversized staal frame |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | V-brakes |
| Verlichting: | Batterij verlichting voor, achterlicht op de accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Verstelbare stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Axa Solid Plus |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Voor |
| MotorType: | 700106 Ananda Voorwielmotor M129 40Nm |
| Accu: | 800039 Phylion 37V 14Ah 518Wh |
| Oplader: | 800040 Phylion 1 PIN |
| Display: | 700101 Ananda Analoge D15 |
| Trapsensor: | 700103 Ananda S9 850MM |
| Controller: | 700124 Ananda P205 V-Brake |
$500.67
Origineel: $1,430.48
-65%Altec Cosmos E-bike 518Wh Mat Zwart—
$1,430.48
$500.67Meer afbeeldingen





Altec Cosmos E-bike 518Wh Mat Zwart
| Kleur: | Zwart Mat |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 52 |
| Frame: | Oversized staal frame |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | V-brakes |
| Verlichting: | Batterij verlichting voor, achterlicht op de accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Verstelbare stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Axa Solid Plus |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Voor |
| MotorType: | 700106 Ananda Voorwielmotor M129 40Nm |
| Accu: | 800039 Phylion 37V 14Ah 518Wh |
| Oplader: | 800040 Phylion 1 PIN |
| Display: | 700101 Ananda Analoge D15 |
| Trapsensor: | 700103 Ananda S9 850MM |
| Controller: | 700124 Ananda P205 V-Brake |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Kleur: | Zwart Mat |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 52 |
| Frame: | Oversized staal frame |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | V-brakes |
| Verlichting: | Batterij verlichting voor, achterlicht op de accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Verstelbare stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Axa Solid Plus |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Voor |
| MotorType: | 700106 Ananda Voorwielmotor M129 40Nm |
| Accu: | 800039 Phylion 37V 14Ah 518Wh |
| Oplader: | 800040 Phylion 1 PIN |
| Display: | 700101 Ananda Analoge D15 |
| Trapsensor: | 700103 Ananda S9 850MM |
| Controller: | 700124 Ananda P205 V-Brake |
























