🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Altec Dynamic E-Bike
| Kleur: | Grijs |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 48 |
| Frame: | Oversized aluminium frame |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichting op Accu |
| Voorvork: | Verende voorvork |
| Stuurpen: | Geïntegreerd display |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Ringslot |
| Snelbinder: | Nee |
| Aandrijving: | Riemaandrijving |
| Bel: | Nee |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Midden |
| MotorType: | 700295 Middenmotor Bafang M210 |
| Accu: | 800078 Spard 36V 15Ah 540Wh |
| Oplader: | 800077 d-power GPLC084V42Y |
| Display: | 700296 Bafang DPC400 |
| Trapsensor: | 700297 Bafang SR SD021.01 |
| Controller: | Geïntegreerd |
$858.87
Origineel: $2,453.91
-65%Altec Dynamic E-Bike—
$2,453.91
$858.87Meer afbeeldingen





Altec Dynamic E-Bike
| Kleur: | Grijs |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 48 |
| Frame: | Oversized aluminium frame |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichting op Accu |
| Voorvork: | Verende voorvork |
| Stuurpen: | Geïntegreerd display |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Ringslot |
| Snelbinder: | Nee |
| Aandrijving: | Riemaandrijving |
| Bel: | Nee |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Midden |
| MotorType: | 700295 Middenmotor Bafang M210 |
| Accu: | 800078 Spard 36V 15Ah 540Wh |
| Oplader: | 800077 d-power GPLC084V42Y |
| Display: | 700296 Bafang DPC400 |
| Trapsensor: | 700297 Bafang SR SD021.01 |
| Controller: | Geïntegreerd |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Kleur: | Grijs |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 48 |
| Frame: | Oversized aluminium frame |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichting op Accu |
| Voorvork: | Verende voorvork |
| Stuurpen: | Geïntegreerd display |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Ringslot |
| Snelbinder: | Nee |
| Aandrijving: | Riemaandrijving |
| Bel: | Nee |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Midden |
| MotorType: | 700295 Middenmotor Bafang M210 |
| Accu: | 800078 Spard 36V 15Ah 540Wh |
| Oplader: | 800077 d-power GPLC084V42Y |
| Display: | 700296 Bafang DPC400 |
| Trapsensor: | 700297 Bafang SR SD021.01 |
| Controller: | Geïntegreerd |
























