🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Altec Focus E-Bike Fatbike Vouwfiets
| Kleur: | Zwart Mat |
| Wielmaat: | 20'' |
| Framemaat: | 42 |
| Frame: | Aluminium |
| Versnelling: | Shimano 8 speed |
| Remmen: | Schijfremmen |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichtiing op Accu |
| Voorvork: | Verende voorvork |
| Stuurpen: | Vaste stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Nee |
| Velgen: | Enkelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Achter |
| MotorType: | 720021 Aikema Achtermotor 130RX RC250-3620 60Nm |
| Accu: | 800031 GREENWAY 36V 13Ah 468Wh ZZ031005 |
| Oplader: | 720028 GREENWAY SANS 3 Pin SSLC084V42M |
| Display: | 720025 Aikema LCD GD01 |
| Trapsensor: | 720026 Aikema BBSS1P12 |
| Controller: | 720024 Aikema KZQW22 |
$427.40
Origineel: $1,221.14
-65%Altec Focus E-Bike Fatbike Vouwfiets—
$1,221.14
$427.40Meer afbeeldingen



Altec Focus E-Bike Fatbike Vouwfiets
| Kleur: | Zwart Mat |
| Wielmaat: | 20'' |
| Framemaat: | 42 |
| Frame: | Aluminium |
| Versnelling: | Shimano 8 speed |
| Remmen: | Schijfremmen |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichtiing op Accu |
| Voorvork: | Verende voorvork |
| Stuurpen: | Vaste stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Nee |
| Velgen: | Enkelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Achter |
| MotorType: | 720021 Aikema Achtermotor 130RX RC250-3620 60Nm |
| Accu: | 800031 GREENWAY 36V 13Ah 468Wh ZZ031005 |
| Oplader: | 720028 GREENWAY SANS 3 Pin SSLC084V42M |
| Display: | 720025 Aikema LCD GD01 |
| Trapsensor: | 720026 Aikema BBSS1P12 |
| Controller: | 720024 Aikema KZQW22 |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Kleur: | Zwart Mat |
| Wielmaat: | 20'' |
| Framemaat: | 42 |
| Frame: | Aluminium |
| Versnelling: | Shimano 8 speed |
| Remmen: | Schijfremmen |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichtiing op Accu |
| Voorvork: | Verende voorvork |
| Stuurpen: | Vaste stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Nee |
| Velgen: | Enkelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Achter |
| MotorType: | 720021 Aikema Achtermotor 130RX RC250-3620 60Nm |
| Accu: | 800031 GREENWAY 36V 13Ah 468Wh ZZ031005 |
| Oplader: | 720028 GREENWAY SANS 3 Pin SSLC084V42M |
| Display: | 720025 Aikema LCD GD01 |
| Trapsensor: | 720026 Aikema BBSS1P12 |
| Controller: | 720024 Aikema KZQW22 |
























