🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Altec Kratos E-bike Steel Grijs
| Kleur: | Steel Grijs |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 53 |
| Frame: | Oversized aluminium frame |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Batterij verlichting voor, achterlicht op de accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Vaste stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Stuurslot |
| Voordrager: | Aluminium voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Dubbele standaard |
| Slot: | Axa Solid Plus |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Voor |
| MotorType: | 700188 Truckrun Voorwielmotor FW03 42Nm |
| Accu: | 800052 Pytes 36V 13Ah 468Ah |
| Oplader: | 800053 Pytes STC8101LC ST-3 |
| Display: | 700200 Digiwise L182 LED22.2-200L UART |
| Trapsensor: | 700195 Truckrun EY-DISP KD-2PS-L-850L |
| Controller: | 700191 Truckrun 02-01EA UART |
$612.60
Origineel: $1,750.30
-65%Altec Kratos E-bike Steel Grijs—
$1,750.30
$612.60Meer afbeeldingen


Altec Kratos E-bike Steel Grijs
| Kleur: | Steel Grijs |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 53 |
| Frame: | Oversized aluminium frame |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Batterij verlichting voor, achterlicht op de accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Vaste stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Stuurslot |
| Voordrager: | Aluminium voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Dubbele standaard |
| Slot: | Axa Solid Plus |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Voor |
| MotorType: | 700188 Truckrun Voorwielmotor FW03 42Nm |
| Accu: | 800052 Pytes 36V 13Ah 468Ah |
| Oplader: | 800053 Pytes STC8101LC ST-3 |
| Display: | 700200 Digiwise L182 LED22.2-200L UART |
| Trapsensor: | 700195 Truckrun EY-DISP KD-2PS-L-850L |
| Controller: | 700191 Truckrun 02-01EA UART |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Kleur: | Steel Grijs |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 53 |
| Frame: | Oversized aluminium frame |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Batterij verlichting voor, achterlicht op de accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Vaste stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Stuurslot |
| Voordrager: | Aluminium voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Dubbele standaard |
| Slot: | Axa Solid Plus |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Voor |
| MotorType: | 700188 Truckrun Voorwielmotor FW03 42Nm |
| Accu: | 800052 Pytes 36V 13Ah 468Ah |
| Oplader: | 800053 Pytes STC8101LC ST-3 |
| Display: | 700200 Digiwise L182 LED22.2-200L UART |
| Trapsensor: | 700195 Truckrun EY-DISP KD-2PS-L-850L |
| Controller: | 700191 Truckrun 02-01EA UART |
























