🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Altec Legend E-Bike Vouwfiets Mat Zwart
| Kleur: | Mat Zwart |
| Wielmaat: | 20'' |
| Framemaat: | 34 |
| Frame: | Oversized aluminium frame |
| Versnelling: | Shimano 7 speed |
| Remmen: | Schijfremmen |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichtiing op Accu |
| Voorvork: | Verende voorvork |
| Stuurpen: | Vaste stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Achter |
| MotorType: | 700251 Achter motor Ananda M131 |
| Accu: | 800049 TFL36V 12.8Ah 460.8Wh |
| Oplader: | 800050 SSLC084V42M |
| Display: | 720025 Aikema LCD GD01 |
| Trapsensor: | 700253 Ananda S11 |
| Controller: | 700254 Ananda B07 |
$539.34
Origineel: $1,540.96
-65%Altec Legend E-Bike Vouwfiets Mat Zwart—
$1,540.96
$539.34Meer afbeeldingen



Altec Legend E-Bike Vouwfiets Mat Zwart
| Kleur: | Mat Zwart |
| Wielmaat: | 20'' |
| Framemaat: | 34 |
| Frame: | Oversized aluminium frame |
| Versnelling: | Shimano 7 speed |
| Remmen: | Schijfremmen |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichtiing op Accu |
| Voorvork: | Verende voorvork |
| Stuurpen: | Vaste stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Achter |
| MotorType: | 700251 Achter motor Ananda M131 |
| Accu: | 800049 TFL36V 12.8Ah 460.8Wh |
| Oplader: | 800050 SSLC084V42M |
| Display: | 720025 Aikema LCD GD01 |
| Trapsensor: | 700253 Ananda S11 |
| Controller: | 700254 Ananda B07 |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Kleur: | Mat Zwart |
| Wielmaat: | 20'' |
| Framemaat: | 34 |
| Frame: | Oversized aluminium frame |
| Versnelling: | Shimano 7 speed |
| Remmen: | Schijfremmen |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichtiing op Accu |
| Voorvork: | Verende voorvork |
| Stuurpen: | Vaste stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Geen voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Jasbeschermer: | Nee |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Achter |
| MotorType: | 700251 Achter motor Ananda M131 |
| Accu: | 800049 TFL36V 12.8Ah 460.8Wh |
| Oplader: | 800050 SSLC084V42M |
| Display: | 720025 Aikema LCD GD01 |
| Trapsensor: | 700253 Ananda S11 |
| Controller: | 700254 Ananda B07 |
























