🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Altec Troja E-Bike Groen
| Kleur: | Groen |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 53 |
| Frame: | Oversized aluminium frame |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichting op Accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Vaste stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Stuurslot |
| Voordrager: | Aluminium voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Ursus Jumbo dubbele standaard |
| Slot: | Axa Solid Plus |
| Snelbinder: | Nee |
| Aandrijving: | Kettingaandrijving |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Midden |
| MotorType: | 700216 Midden Motor Ananda M81 |
| Accu: | 800071 Pytes C2 36V 13Ah 468Ah |
| Oplader: | 800053 Pytes STC8101LC ST-3 |
| Display: | 700213 Digiwise BC112-LED-22.2-200 |
| Controller: | Geïntegreerd |
$1,889.86
Altec Troja E-Bike Groen—
$1,889.86
Meer afbeeldingen


Altec Troja E-Bike Groen
| Kleur: | Groen |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 53 |
| Frame: | Oversized aluminium frame |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichting op Accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Vaste stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Stuurslot |
| Voordrager: | Aluminium voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Ursus Jumbo dubbele standaard |
| Slot: | Axa Solid Plus |
| Snelbinder: | Nee |
| Aandrijving: | Kettingaandrijving |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Midden |
| MotorType: | 700216 Midden Motor Ananda M81 |
| Accu: | 800071 Pytes C2 36V 13Ah 468Ah |
| Oplader: | 800053 Pytes STC8101LC ST-3 |
| Display: | 700213 Digiwise BC112-LED-22.2-200 |
| Controller: | Geïntegreerd |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Kleur: | Groen |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 53 |
| Frame: | Oversized aluminium frame |
| Versnelling: | Shimano Nexus 7 |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichting op Accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Vaste stuurpen |
| Stuurvergrendeling: | Stuurslot |
| Voordrager: | Aluminium voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Ja |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Ursus Jumbo dubbele standaard |
| Slot: | Axa Solid Plus |
| Snelbinder: | Nee |
| Aandrijving: | Kettingaandrijving |
| Bel: | Ja |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Midden |
| MotorType: | 700216 Midden Motor Ananda M81 |
| Accu: | 800071 Pytes C2 36V 13Ah 468Ah |
| Oplader: | 800053 Pytes STC8101LC ST-3 |
| Display: | 700213 Digiwise BC112-LED-22.2-200 |
| Controller: | Geïntegreerd |
























