🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Altec X-9 E-Bike
| Kleur: | Zwart Mat |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 50 |
| Frame: | Aluminium |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichting op Accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Geïntegreerd display |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Aluminium voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Nee |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Aandrijving: | Kettingaandrijving |
| Bel: | Nee |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Achter |
| MotorType: | 700291 Achtermotor Aikema 100SX 40Nm |
| Accu: | 800076 Spard 36V 10Ah 374Wh |
| Oplader: | 800077 d-power GPLC084V42Y |
| Display: | 700292 I-display KD786S |
| Trapsensor: | 700293 Pandeng TORG2H SA73A-153-200AB 73mm |
| Controller: | 700290 Aikema KZQW22 |
$563.76
Origineel: $1,610.74
-65%Altec X-9 E-Bike—
$1,610.74
$563.76Meer afbeeldingen





Altec X-9 E-Bike
| Kleur: | Zwart Mat |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 50 |
| Frame: | Aluminium |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichting op Accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Geïntegreerd display |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Aluminium voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Nee |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Aandrijving: | Kettingaandrijving |
| Bel: | Nee |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Achter |
| MotorType: | 700291 Achtermotor Aikema 100SX 40Nm |
| Accu: | 800076 Spard 36V 10Ah 374Wh |
| Oplader: | 800077 d-power GPLC084V42Y |
| Display: | 700292 I-display KD786S |
| Trapsensor: | 700293 Pandeng TORG2H SA73A-153-200AB 73mm |
| Controller: | 700290 Aikema KZQW22 |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| Kleur: | Zwart Mat |
| Wielmaat: | 28'' |
| Framemaat: | 50 |
| Frame: | Aluminium |
| Remmen: | Hydraulische schijfrem |
| Verlichting: | Voor en Achter verlichting op Accu |
| Voorvork: | Vast/niet verend |
| Stuurpen: | Geïntegreerd display |
| Stuurvergrendeling: | Geen stuurvergrendeling |
| Voordrager: | Aluminium voordrager |
| ReflectieOpBanden: | Nee |
| Velgen: | Dubbelwandig aluminium |
| Standaard: | Zijstandaard |
| Slot: | Geen slot aanwezig |
| Snelbinder: | Nee |
| Aandrijving: | Kettingaandrijving |
| Bel: | Nee |
| Garantie: | 2 jaar |
| Elektrisch: | Ja |
| Motorpositie: | Achter |
| MotorType: | 700291 Achtermotor Aikema 100SX 40Nm |
| Accu: | 800076 Spard 36V 10Ah 374Wh |
| Oplader: | 800077 d-power GPLC084V42Y |
| Display: | 700292 I-display KD786S |
| Trapsensor: | 700293 Pandeng TORG2H SA73A-153-200AB 73mm |
| Controller: | 700290 Aikema KZQW22 |
























