🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Popal ARC1 Women Belt aandrijving
| ART certificatie slot: | Nee |
|---|---|
| Aantal ondersteuningsstanden: | 5 |
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Intube |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Battery Wattage: | 504 Wh |
| Collectie: | Elektrische stadsfietsen |
| Display locatie: | Midden |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Dames |
| GPS tracker: | Nee |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Zwart |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Max snelheid met support: | 25 Km/u |
| Merk zadel: | Selle Royal |
| Motor: | Mivice M070/EN |
| Motor_Position: | Achternaaf |
| Motorkracht: | 35 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Ja |
| Slot: | Nee |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Nee |
| Systeem achterrem: | Hydraulische schijfremmen TEKTRO |
| Systeem voorrem: | Hydraulische schijfremmen TEKTRO |
| Tires: | CST |
| Type aandrijving: | Belt |
| Uitneembare batterij: | Ja |
| Vering voorvork: | Ja |
| Vering zadel: | Ja |
| Verstelbaar zadel: | Ja |
| Verstelbare stuurpen: | Ja |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 28 inch |
| front_light_brand: | Jingyi |
| rear_light_brand: | SPANNINGA |
| Kleur: | Mat Zwart |
| Framemaat: | 47 cm |
$820.20
Origineel: $2,343.42
-65%Popal ARC1 Women Belt aandrijving—
$2,343.42
$820.20Meer afbeeldingen




Popal ARC1 Women Belt aandrijving
| ART certificatie slot: | Nee |
|---|---|
| Aantal ondersteuningsstanden: | 5 |
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Intube |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Battery Wattage: | 504 Wh |
| Collectie: | Elektrische stadsfietsen |
| Display locatie: | Midden |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Dames |
| GPS tracker: | Nee |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Zwart |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Max snelheid met support: | 25 Km/u |
| Merk zadel: | Selle Royal |
| Motor: | Mivice M070/EN |
| Motor_Position: | Achternaaf |
| Motorkracht: | 35 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Ja |
| Slot: | Nee |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Nee |
| Systeem achterrem: | Hydraulische schijfremmen TEKTRO |
| Systeem voorrem: | Hydraulische schijfremmen TEKTRO |
| Tires: | CST |
| Type aandrijving: | Belt |
| Uitneembare batterij: | Ja |
| Vering voorvork: | Ja |
| Vering zadel: | Ja |
| Verstelbaar zadel: | Ja |
| Verstelbare stuurpen: | Ja |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 28 inch |
| front_light_brand: | Jingyi |
| rear_light_brand: | SPANNINGA |
| Kleur: | Mat Zwart |
| Framemaat: | 47 cm |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| ART certificatie slot: | Nee |
|---|---|
| Aantal ondersteuningsstanden: | 5 |
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Intube |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Battery Wattage: | 504 Wh |
| Collectie: | Elektrische stadsfietsen |
| Display locatie: | Midden |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Dames |
| GPS tracker: | Nee |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Zwart |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Max snelheid met support: | 25 Km/u |
| Merk zadel: | Selle Royal |
| Motor: | Mivice M070/EN |
| Motor_Position: | Achternaaf |
| Motorkracht: | 35 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Ja |
| Slot: | Nee |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Nee |
| Systeem achterrem: | Hydraulische schijfremmen TEKTRO |
| Systeem voorrem: | Hydraulische schijfremmen TEKTRO |
| Tires: | CST |
| Type aandrijving: | Belt |
| Uitneembare batterij: | Ja |
| Vering voorvork: | Ja |
| Vering zadel: | Ja |
| Verstelbaar zadel: | Ja |
| Verstelbare stuurpen: | Ja |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 28 inch |
| front_light_brand: | Jingyi |
| rear_light_brand: | SPANNINGA |
| Kleur: | Mat Zwart |
| Framemaat: | 47 cm |
























