🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Popal Daily Dutch Prestige E-MM Petrol blue
| ART certificatie slot: | Ja |
|---|---|
| Aantal ondersteuningsstanden: | 5 |
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Achterdrager |
| Accutype: | 36V 15,6Ah |
| Achterlicht: | LED |
| Actieradius accu: | 70-90 Km |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Bagagedrager: | Voor en achter |
| Battery Wattage: | 560 Wh |
| Bel: | Ja |
| Collectie: | Transportfietsen |
| Display locatie: | Links |
| Display type: | Bafang C10 |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Dames |
| GPS tracker: | Nee |
| Garantie: | 2 jaar |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Blauw |
| Koplamp: | LED |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Max snelheid met support: | 25 Km/u |
| Merk zadel: | Popal Everyday |
| Motor: | Bafang M200 |
| Motor_Position: | Mid-drive |
| Motorkracht: | 65 Nm |
| Number of gears test: | 7 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Nee |
| Slot: | Ja |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Ja |
| Systeem achterrem: | Hydraulische schijfremmen TEKTRO |
| Systeem voorrem: | Hydraulische schijfremmen TEKTRO |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type standaard: | Dubbel |
| Uitneembare batterij: | Ja |
| Vering voorvork: | Nee |
| Vering zadel: | Nee |
| Verlichting stroombron: | Accu |
| Versnellingssysteem: | Shimano Nexus 7 |
| Versnellingstype: | Naafversnelling |
| Verstelbaar zadel: | Ja |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Kleur: | Petrol blue |
| Framemaat: | 53 cm |
$793.74
Origineel: $2,267.83
-65%Popal Daily Dutch Prestige E-MM Petrol blue—
$2,267.83
$793.74Meer afbeeldingen



Popal Daily Dutch Prestige E-MM Petrol blue
| ART certificatie slot: | Ja |
|---|---|
| Aantal ondersteuningsstanden: | 5 |
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Achterdrager |
| Accutype: | 36V 15,6Ah |
| Achterlicht: | LED |
| Actieradius accu: | 70-90 Km |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Bagagedrager: | Voor en achter |
| Battery Wattage: | 560 Wh |
| Bel: | Ja |
| Collectie: | Transportfietsen |
| Display locatie: | Links |
| Display type: | Bafang C10 |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Dames |
| GPS tracker: | Nee |
| Garantie: | 2 jaar |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Blauw |
| Koplamp: | LED |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Max snelheid met support: | 25 Km/u |
| Merk zadel: | Popal Everyday |
| Motor: | Bafang M200 |
| Motor_Position: | Mid-drive |
| Motorkracht: | 65 Nm |
| Number of gears test: | 7 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Nee |
| Slot: | Ja |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Ja |
| Systeem achterrem: | Hydraulische schijfremmen TEKTRO |
| Systeem voorrem: | Hydraulische schijfremmen TEKTRO |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type standaard: | Dubbel |
| Uitneembare batterij: | Ja |
| Vering voorvork: | Nee |
| Vering zadel: | Nee |
| Verlichting stroombron: | Accu |
| Versnellingssysteem: | Shimano Nexus 7 |
| Versnellingstype: | Naafversnelling |
| Verstelbaar zadel: | Ja |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Kleur: | Petrol blue |
| Framemaat: | 53 cm |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| ART certificatie slot: | Ja |
|---|---|
| Aantal ondersteuningsstanden: | 5 |
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Achterdrager |
| Accutype: | 36V 15,6Ah |
| Achterlicht: | LED |
| Actieradius accu: | 70-90 Km |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Bagagedrager: | Voor en achter |
| Battery Wattage: | 560 Wh |
| Bel: | Ja |
| Collectie: | Transportfietsen |
| Display locatie: | Links |
| Display type: | Bafang C10 |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Dames |
| GPS tracker: | Nee |
| Garantie: | 2 jaar |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Blauw |
| Koplamp: | LED |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Max snelheid met support: | 25 Km/u |
| Merk zadel: | Popal Everyday |
| Motor: | Bafang M200 |
| Motor_Position: | Mid-drive |
| Motorkracht: | 65 Nm |
| Number of gears test: | 7 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Nee |
| Slot: | Ja |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Ja |
| Systeem achterrem: | Hydraulische schijfremmen TEKTRO |
| Systeem voorrem: | Hydraulische schijfremmen TEKTRO |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type standaard: | Dubbel |
| Uitneembare batterij: | Ja |
| Vering voorvork: | Nee |
| Vering zadel: | Nee |
| Verlichting stroombron: | Accu |
| Versnellingssysteem: | Shimano Nexus 7 |
| Versnellingstype: | Naafversnelling |
| Verstelbaar zadel: | Ja |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Kleur: | Petrol blue |
| Framemaat: | 53 cm |
























