🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale

Popal Novel FM Matte Black
| ART certificatie slot: | Nee |
|---|---|
| Aantal ondersteuningsstanden: | 5 |
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Intube |
| Achterlicht: | BUCHEL |
| Actieradius accu: | 70-90 Km |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Bagagedrager: | Achter |
| Battery Wattage: | 504 Wh |
| Bel: | -1 |
| Collectie: | Elektrische stadsfietsen |
| Display type: | Bafang C11 |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Dames |
| GPS tracker: | Nee |
| Garantie: | 2 jaar |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Zwart |
| Koplamp: | Büchel |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Max snelheid met support: | 25 Km/u |
| Merk zadel: | Popal Everyday |
| Motor: | Bafang H400 |
| Motor_Position: | Voorwiel aandrijving |
| Motorkracht: | 45 Nm |
| Number of gears test: | 7 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Nee |
| Slot: | Ja |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Nee |
| Systeem achterrem: | Hydraulische schijfremmen |
| Systeem voorrem: | Hydraulische schijfremmen |
| Tires: | Continental |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type slot: | Axa Defender |
| Type standaard: | Enkel |
| Uitneembare batterij: | Ja |
| Vering voorvork: | Ja |
| Vering zadel: | Nee |
| Verlichting stroombron: | Accu |
| Versnellingssysteem: | Shimano Nexus 7 |
| Versnellingstype: | Naafversnelling |
| Verstelbare stuurpen: | Ja |
| Voorgaande EAN: | E28782 |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Kleur: | Mat Zwart |
| Framemaat: | 53 cm |
$732.68
Origineel: $2,093.38
-65%Popal Novel FM Matte Black—
$2,093.38
$732.68Meer afbeeldingen



Popal Novel FM Matte Black
| ART certificatie slot: | Nee |
|---|---|
| Aantal ondersteuningsstanden: | 5 |
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Intube |
| Achterlicht: | BUCHEL |
| Actieradius accu: | 70-90 Km |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Bagagedrager: | Achter |
| Battery Wattage: | 504 Wh |
| Bel: | -1 |
| Collectie: | Elektrische stadsfietsen |
| Display type: | Bafang C11 |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Dames |
| GPS tracker: | Nee |
| Garantie: | 2 jaar |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Zwart |
| Koplamp: | Büchel |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Max snelheid met support: | 25 Km/u |
| Merk zadel: | Popal Everyday |
| Motor: | Bafang H400 |
| Motor_Position: | Voorwiel aandrijving |
| Motorkracht: | 45 Nm |
| Number of gears test: | 7 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Nee |
| Slot: | Ja |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Nee |
| Systeem achterrem: | Hydraulische schijfremmen |
| Systeem voorrem: | Hydraulische schijfremmen |
| Tires: | Continental |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type slot: | Axa Defender |
| Type standaard: | Enkel |
| Uitneembare batterij: | Ja |
| Vering voorvork: | Ja |
| Vering zadel: | Nee |
| Verlichting stroombron: | Accu |
| Versnellingssysteem: | Shimano Nexus 7 |
| Versnellingstype: | Naafversnelling |
| Verstelbare stuurpen: | Ja |
| Voorgaande EAN: | E28782 |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Kleur: | Mat Zwart |
| Framemaat: | 53 cm |
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
| ART certificatie slot: | Nee |
|---|---|
| Aantal ondersteuningsstanden: | 5 |
| Accu-upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu locatie: | Intube |
| Achterlicht: | BUCHEL |
| Actieradius accu: | 70-90 Km |
| Afneembare display: | Nee |
| Automatic shifting: | Nee |
| Bagagedrager: | Achter |
| Battery Wattage: | 504 Wh |
| Bel: | -1 |
| Collectie: | Elektrische stadsfietsen |
| Display type: | Bafang C11 |
| Elektrisch: | Ja |
| Frame type: | Dames |
| GPS tracker: | Nee |
| Garantie: | 2 jaar |
| Jasbeschermers: | Nee |
| Kleurfilter: | Zwart |
| Koplamp: | Büchel |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Max snelheid met support: | 25 Km/u |
| Merk zadel: | Popal Everyday |
| Motor: | Bafang H400 |
| Motor_Position: | Voorwiel aandrijving |
| Motorkracht: | 45 Nm |
| Number of gears test: | 7 |
| Opladen in de fiets mogelijk: | Nee |
| Slot: | Ja |
| Snelbinders: | Nee |
| Stuurvergrendeling: | Nee |
| Systeem achterrem: | Hydraulische schijfremmen |
| Systeem voorrem: | Hydraulische schijfremmen |
| Tires: | Continental |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type slot: | Axa Defender |
| Type standaard: | Enkel |
| Uitneembare batterij: | Ja |
| Vering voorvork: | Ja |
| Vering zadel: | Nee |
| Verlichting stroombron: | Accu |
| Versnellingssysteem: | Shimano Nexus 7 |
| Versnellingstype: | Naafversnelling |
| Verstelbare stuurpen: | Ja |
| Voorgaande EAN: | E28782 |
| Walk assist: | Nee |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Kleur: | Mat Zwart |
| Framemaat: | 53 cm |
























